ישנם 1828 אתרים מאונדקסים

אתרים אחרונים באינדקס

עו"ד מקרקעין - יואב קומבליס ושות' משרד עורכי דין
סיוע והקשבה ברשת - עמותת סהר
דיור מוגן - מגדלי הים התיכון
יונאקס הרחקת יונים בשיטות מתקדמות
MyTinok.com מתנות ומוצרים לתינוקות ופעוטות
עו"ד משה כאהן - משרד עורכי דין מסחרי אזרחי בתל אביב
יפה סנדרוביץ - ציורי פנים יוקרתיים לבית ולמשרד
תקליטן דתי לאירועים שמחים! מחפשים תקליטנים לאירוע?
מורן עשור - לגעת ביין בדרכים שונות
Pro-logic בית חכם קולנוע ביתי למקצוענים
Social-Lead – שיווק ברשתות חברתיות
פודי | בלוג האוכל של מיכאל וייס
אינטגרציה – קליניקה לאבחון, טיפול והכוונה
ענת שדה, מומחית איפור קבוע
אבי משאש - חשיפה חקירות בתל אביב
רם שן משאבות בטון לתחום הבניה
פאזל מדיה סרטי תדמית להפצה ברשתות חברתיות
מילי נהרדעה מעצבת פנים והום סטיילינג
עו"ד ליקויי בניה - אברהם שלו עורך דין מקרקעין
Tough Rings חנות טבעות לגברים
תגידי כן - ארגון אירועים וחתונות
הסרת צלוליט וטיפולי המסת שומן באמצעות לייזר
Auto1 - ליסינג רכב ושירותי השוואת מחירים מעולם הרכב
PassportCard ביטוח נסיעות בכרטיס מגנטי
רחל כהן הסרת שיער בלייזר ברעננה

כולם מדברים וכולנו פוחדים אבל מה עושים מול תאונות דרכים?

למרבה הצער תאונות דרכים לא אחת מסתיימות בנזקי גוף שרמת חומרתם משתנה, החל מנזקים קלים, דרך נזקים שגרמו לנכות קשה וכלה באובדן חיים. כל רכב במדינת ישראל חייב להיות מבוטח בפוליסת ביטוח חובה על פי חוק, שמטרתה להבטיח פיצוי כספי לנפגעי תאונות דרכים.

בקריאת מאמר זה, נסה ללמוד מהן הפעולות העיקריות שיש לבצע אם נקלעתם אל תאונת דרכים, בכדי להבטיח את זכותכם לקבל פיצוי הולם עבור נזקי הגוף שנגרמו לכם. למרות סערת הרגשות וההלם, לפעולות אלו עשוי להיות משקל קריטי וחשוב מאוד להקפיד ולבצען.

איסוף נתונים מהשטח לאחר תאונת דרכים

איסוף נתונים מהשטח כולל תיעוד בכתב של נסיבות התאונה, מי לדעתכם הגורם האחראי לתאונה, מצב הכביש ואפילו מצב מזג האוויר בעת התאונה. במקרה של תאונה רבת משתתפים, יש לאסוף את פרטי כל הרכבים והנהגים ברכבים. כמו כן, איספו את פרטיהם של העדים לתאונה, שמות, פרטי ביטוח רכב, מספרי תעודת זהות ופרטי התקשרות.

רשמו לפניכם את מספרי הרכבים, מספרי תעודות הזהות של הנהגים, מספרי הרישיונות של הנהגים ומספרי רישיונות הרכב תוקפם של רישיונות הרכב, ופרטי הביטוח כמובן, לרבות מספרי הפוליסות ותוקף התעודות. במידה ונהג מסוים נהג ללא רישיון נהיגה בתוקף, ללא רישיון רכב בתוקף או ללא תעודת ביטוח חובה בתוקף, דאגו לציין זאת בצירוף מספר הזהות של הנהג.

בתאונה אשר מעורבים בה רק אתם ורכב נוסף, וכמובן במידה והנכם מסוגלים לכך מבחינה רפואית, החליפו פרטים בנועם, הכוללים את כל האמור לעיל, מספרי רישיונות, תעודות זהות ופרטי התקשרות ופוליסות הביטוח. במידה והנהג המעורב בתאונה מודה באשמתו על התאונה, בקשו ממנו לחתום על מסמך המאשר כי הוא אחראי לקרות התאונה. במידת האפשר, רצוי וכדאי לצלם את זירת התאונה מכל זוית אפשרית. תצלומים לא יזיקו ובמקרים רבים עשויים גם להועיל.

נפגעת בתאונת דרכים? פנה אל חדר מיון בבית חולים

מוטב להגיע לחדר המיון לאחר תאונת דרכים, לביצוע בדיקה מקיפה וקבלת טיפול רפואי, גם אם אינכם חשים שיש צורך בכך. לעיתים יתגלו פגיעות מהתאונה רק בשלב מאוחר יותר, ולכן מוטב לגלותן מוקדם ככל האפשר. מעבר לכך, ההגעה לחדר המיון מהווה אסמכתא משפטית בעת הגשת תביעה אל חברות הביטוח, במצבים בהם יהיה צורך בתביעת חברות הביטוח עבור נזקי גוף. הרישום הרפואי ישמש כראייה למצבכם אחרי קרות תאונת הדרכים.

לאחר השחרור מחדר המיון, בדקו כי צוין בטפסי השחרור כי הגעתם אל חדר המיון לאחר תאונת דרכים, ושמרו היטב את תוצאות הבדיקות. במידה ובתקופה שלאחר התאונה הנכם חשים ברע, כאבי ראש, צוואר או גב במיוחד, דאגו לחזור אל הרופא, ולהיבדק שנית. כמו כן, דאגו לגבות כל ביקור אצל רופא בנוגע לתאונה ובתקופה שלאחר התאונה במסמכים רפואיים, ושמרו אותם בתיק מסודר.

תביעות פיצויים בגין נזקי גוף לאחר תאונה

במידה ונגרמו לכם נזקי גוף עקב תאונת דרכים, קרוב לוודאי כי הנכם זכאים לפיצוי. הגורמים האחראים לפצות אתכם עבור הנזקים שנגרמו, הם חברת הביטוח אשר הפיקה את תעודת ביטוח החובה, ו\או המוסד לביטוח לאומי.

לנפגעי תאונות דרכים מומלץ לקבל יעוץ משפטי. הביאו עמכם את כל החומר אשר אספתם מהשטח ומביקוריכם אצל הגורמים הרפואיים ופנו אל עורך דין אשר ייצג אתכם בתביעה.

לפרטים נוספים בנושאים רלוונטים אנו ממליצים על:

  • רוצים להיות שקטים בקשר לעתידכם? ליחצו: ביטוח בריאות
  • לצורך הערכת נזקים שנגרמו לרכב לאחר תאונה ליחצו: שמאי רכב
  • נפגעת בזמן עבודה? רוצים לקבל יעוץ משפטי מתאים? ליחצו: תאונת עבודה
  • רוצים להשאר מעודכנים בכל מה שקורה בארץ ובעולם? ליחצו: חדשות