ישנם 1828 אתרים מאונדקסים

אתרים אחרונים באינדקס

עו"ד מקרקעין - יואב קומבליס ושות' משרד עורכי דין
סיוע והקשבה ברשת - עמותת סהר
דיור מוגן - מגדלי הים התיכון
יונאקס הרחקת יונים בשיטות מתקדמות
MyTinok.com מתנות ומוצרים לתינוקות ופעוטות
עו"ד משה כאהן - משרד עורכי דין מסחרי אזרחי בתל אביב
יפה סנדרוביץ - ציורי פנים יוקרתיים לבית ולמשרד
תקליטן דתי לאירועים שמחים! מחפשים תקליטנים לאירוע?
מורן עשור - לגעת ביין בדרכים שונות
Pro-logic בית חכם קולנוע ביתי למקצוענים
Social-Lead – שיווק ברשתות חברתיות
פודי | בלוג האוכל של מיכאל וייס
אינטגרציה – קליניקה לאבחון, טיפול והכוונה
ענת שדה, מומחית איפור קבוע
אבי משאש - חשיפה חקירות בתל אביב
רם שן משאבות בטון לתחום הבניה
פאזל מדיה סרטי תדמית להפצה ברשתות חברתיות
מילי נהרדעה מעצבת פנים והום סטיילינג
עו"ד ליקויי בניה - אברהם שלו עורך דין מקרקעין
Tough Rings חנות טבעות לגברים
תגידי כן - ארגון אירועים וחתונות
הסרת צלוליט וטיפולי המסת שומן באמצעות לייזר
Auto1 - ליסינג רכב ושירותי השוואת מחירים מעולם הרכב
PassportCard ביטוח נסיעות בכרטיס מגנטי
רחל כהן הסרת שיער בלייזר ברעננה

שותפים ועמודים מעניינים

- נשירת שיער

מי צריך קורס קוסמטיקה ואיפה לומדים?


גם אם נראה לכם ולכן כי כול אחד יכול עסוק בקוסמטיקה, הדברים מורכבים יותר מכפי שהם נראים. אין זה משנה באיזו טבעיות המילה make up מתגלגלת על לשונכם, כדי להצליח בשוק התחרותי של הקוסמטיקה והאיפור האומנותי צריך לקחת קורס קוסמטיקה מקצועי ומוכר.

השנים האחרונות הביאו לעלייה בביקוש לקוסמטיקאיות ולאנשי מקצוע מיומנים מתחום האיפור ונראה כי קיים חסך רציני בשוק הקוסמטיקה שגדל וגדל ואינו עומד בקנה אחד עם הביקוש הולך וגובר בענף.

השינויים שחלו בשנים האחרונות הינם דרישות הסף שמעמידים הגופים איתם ניתן לעבוד. יותר ויותר גופים דורשים ממועמדים להיות בעלי תעודה והסמכה מוכרת ולכן יש טעם לקחת קורס קוסמטיקה מקצועי. קורס כזה יפתח עבורכם דלתות שלא יהיו פתוחות למי שאיננו בעל תעודת הסמכה.

מה לומדים בקורס קוסמטיקה?

עולם הקוסמטיקה הוא עולם רחב היקף וטומן בחובו תתי ענפים רבים. למעשה קורס קוסמטיקה חושף את הסטודנטים למגוון נושאים: מוצרי קוסמטיקה, חברות קוסמטיקה, סוגי עור, מניקור פדיקור, סוגי שיער, בניית ציפוריים, הסרת שיער, שעווה, עיצוב גבות ועוד.

כל סטודנט יכול לבחור בין התמחות אחת לבין לימודים מקיפים יותר. כך שמי שמעוניין להתמחות בתחום ספציפי צפוי לעבור קורס ממוקד, כך למשל אם אתם מעוניינים להתמחות במניקור או בפדיקור תוכלו לקחת קורס מניקור ייעודי או קורס פדיקור ייעודי, אם תרצו דווקא להתמחות בבניית ציפורניים תוכלו לקחת קורס בניית ציפורניים שכולו ממוקד בלימודי בניית ציפורניים, בנוסף בניגוד לשנים עברו כיום גם ניתן ללמוד קורס קוסמטיקה טבעית– אתם קובעים.

בדומה לכל תחום לימודי אחר גם קורס קוסמטיקה מתחלק לשני חלקים עיקריים: חלק אחד מעשי וחלק שני תיאורטי. בחלק התיאורטי של לימודי קוסמטיקה נחשפים התלמידים לתיאוריות, לחברות קוסמטיקה, להיסטוריה של הקוסמטיקה וכו'. החלק הפרקטי של קורסי קוסמטיקה מתמקד בפן המעשי התנסותי. חלק זה הינו חשוב מאוד מאחר והוא מספק לסטודנט כלים מעשיים וידע חיוני ביותר.

קורס קוסמטיקה והזדמנויות תעסוקה

סיום קורס קוסמטיקה במוסד מוכר מקנה לסטודנט תעודת הסמכה וזו עשויה לפתוח עבור המסיימים שלל אפשרויות תעסוקה. מכוני יופי, סלוני כלות, מכוני ספא, מכון קוסמטיקה, מספרות, קליניקות פרטיות, עבודה בתעשיית הקולנוע והטלוויזיה, בעולם הדוגמנות, בבתי מלון וכל זה רק על קצה המזלג יש עוד מגוון אפשרויות תעסוקה רבים למסיימי קורס קוסמטיקה.

קוסמטיקה – מאז ועד היום

השימוש במוצרי קוסמטיקה איינו חדש כלל וכלל. לפי ממצאים ארכיאולוגיים, נעשה שימוש במוצרי קוסמטיקה כבר בשנת שלושת אלפים חמש מאות לפני הספירה, במצרים העתיקה. ומאוחר יותר גם ביוון הקלאסית ורומא.

אולם חברות הקוסמטיקה ותעשיית הקוסמטיקה שמגלגלת מיליארדי דולרים בשנה כפי שאנחנו מכירים אותה היום התפתחה בתחילת המאה ועשרים, תוך שהם מתמרנים בין שתי מלחמות עולם.

באמצעות קורס קוסמטיקה מקצועי אולי תוכלו גם אתם להצטרף לשורה של שמות גדולים כמו אליזבת ארדן, אסתי לאודר, וידל ששון, הלנה רובינשטיין ועוד שמות מפורסמים נוספים אחרים.